Glashaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glashaven RPG Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Meslek Başvuruları
Flynn & Sheona EmptyC.tesi Haz. 29, 2019 11:49 am tarafından Olivia Crawford

» Sınıf/Irk Başvuruları
Flynn & Sheona EmptyC.tesi Haz. 29, 2019 11:43 am tarafından Olivia Crawford

» güneş doğu'dan yükselir.
Flynn & Sheona EmptyCuma Haz. 28, 2019 9:30 pm tarafından Mary Galadus

» Duyurular
Flynn & Sheona EmptyCuma Haz. 28, 2019 9:13 pm tarafından Xonepe

» Toplu Rp Duyurusu
Flynn & Sheona EmptyPerş. Mayıs 21, 2015 12:15 pm tarafından Xonepe

» Şuan ne dinliyorum
Flynn & Sheona EmptyPerş. Mayıs 21, 2015 1:48 am tarafından Zaherite Bel-shazar

» Geceyarısı Kardeşliği
Flynn & Sheona EmptyPerş. Mayıs 21, 2015 1:44 am tarafından Zaherite Bel-shazar

» Şişenin Dibi
Flynn & Sheona EmptySalı Mayıs 12, 2015 9:44 pm tarafından Wess Himbrecht

» Resim/Photoshop Vs~
Flynn & Sheona EmptySalı Mayıs 12, 2015 2:39 pm tarafından Fenrirr

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 27 kişi Perş. Nis. 16, 2015 7:02 pm tarihinde online oldu.
TDeğiştirme

Flynn & Sheona

2 posters
YazarMesaj
Sheona

Sheona

Flynn & Sheona Empty
MesajKonu: Flynn & Sheona   Flynn & Sheona EmptyPaz Tem. 13, 2014 6:50 pm

Baktım başlık açmak uzun sürecek ve yarın tatile gidiyorum telefondan da olsa bir şeyler yapmaya çalışmaya karar verdim minna-chan u.u

•Flynn•

Bu karakterin biraz burnu havada -ailesinin soylubya da burjuva bir şey olmasını düşündüm- ama zeki olmasına rağmen çok beceriksiz ve sakar. Burnu havada olunca burnundan çevresini göremiyor, sonra bir bakıyor saçma bir duruma gelmiş. Belki güzel bir hanımefendiyle nişanlanabilir ya da bir gün kendisini bir korsan gemisine köle olarak satılırken bulabilir. Her türlü kurguya açık olmakla beraber yardımlarınıza muhtacım.

•Sheona•

Kendisini tamamen umutsuz bir aşık olarak planladım. Aşık olduğu naiad malum erkek ve anasının sözünden çıkamıyor ama annesi de onu başka bir kızla evlendirmeye kararlı. Bana aşık olunacak bir naiad çok makbul geçer. Ve tabii ki yine her türlü kurguya açığım.
Chet Zahnow
Korsan
Korsan
Chet Zahnow

Ruh Hali : Ne diyor bu *** kralı?

Flynn & Sheona Empty
MesajKonu: Geri: Flynn & Sheona   Flynn & Sheona EmptyPtsi Tem. 14, 2014 9:54 am

hallo  Flynn & Sheona 1143580827 tamam o zaman biz de yavaştan başlayalım.

Flynn için:

Chet: Eğer sonu korsan gemisinde olacaksa Chet onu zor durumda bulursa bir yerde gemisine gelmesi için konuşabilir ve eğer burjuva soyundan geliyorsa chet onlara karşı kullanmayı deneyebilir Flynn'ı ya da işbirliği yaparlar işte kraliyete karşı. Chet ona kılıç kullanmayı falan öğretebilir vs Gemi içinde komik olabilir böyle burnu havada olursa herkesle kavga eder falan ahaha kibar kibar yemek yerken diğerleri salak salak bakar mesela ona asdsaff komik olur.

Rust: Eğer köle olarak satılacaksa ya da başına daha farklı kötü olaylar gelecekse Rust onu satabilir korsanlara el altından. Bilemiyorum, herhangi pis bir iş olursa karşılaşırlar ama mutlaka.

Sheona için:

Elysse: Elize de baya annesi tarafından ilişkisi engellenen umutsuz bir aşık -o açıdan arkadaş olabilirler *naiadlar okula gidiyor mu la ._.* eğer öyle bir şey uydurursak okul arkadaşı vs olabilirler? Desteklerler birbirlerini falan ya da a şey olabilir. Bunlar baya yakın dosttur fakat sonra o naiad erkeğin annesi çocuğu elysse'yle evlendirmek ister ve elysse de en yakın arkadaşının sevdiği naiadla elbette evlenmek istemez. Zaten çocuk da istemez. *yine ve yine kavak yelleri muhteşemliğinde bir kurgu daha buldum* :c aklıma bir şey gelmiyor lan. Şimdilik bu kadar gibi yazabileceklerim *-*

Sheona

Sheona

Flynn & Sheona Empty
MesajKonu: Geri: Flynn & Sheona   Flynn & Sheona EmptyPaz Ağus. 03, 2014 8:45 pm

Bulduğun kurguların hepsi benim için harika. Özellikle de Flynn'ı satacak ve alacak birilerini bulduğum için mutluyum *-*

Hatta çocuk Elysse'yle evlenmek istemediği zaman Sheona belki kendisine aşıktır diye umutlansın sonra çocuk insanın birine kaçsın, Elysse ve Sheona yine anca birbirlerini avutsunlar. (Karakterlerime mutlu sonlu hikayeler yakıştıramayan ben~) Arada bir Elysse'nin sevdiceğiyle gizli gizli buluşmasına da yardım edebilir hatta u.u Uzaktan onları izleyip neden beni sevmiyor kimse diye bir kutu nutellaya gömülür (İçimden siteye nutella fabrikatörü açasım geldi)

Flynn & Sheona
1 sayfadaki 1 sayfası