Glashaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glashaven RPG Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Meslek Başvuruları
Wess & Nephele EmptyC.tesi Haz. 29, 2019 11:49 am tarafından Olivia Crawford

» Sınıf/Irk Başvuruları
Wess & Nephele EmptyC.tesi Haz. 29, 2019 11:43 am tarafından Olivia Crawford

» güneş doğu'dan yükselir.
Wess & Nephele EmptyCuma Haz. 28, 2019 9:30 pm tarafından Mary Galadus

» Duyurular
Wess & Nephele EmptyCuma Haz. 28, 2019 9:13 pm tarafından Xonepe

» Toplu Rp Duyurusu
Wess & Nephele EmptyPerş. Mayıs 21, 2015 12:15 pm tarafından Xonepe

» Şuan ne dinliyorum
Wess & Nephele EmptyPerş. Mayıs 21, 2015 1:48 am tarafından Zaherite Bel-shazar

» Geceyarısı Kardeşliği
Wess & Nephele EmptyPerş. Mayıs 21, 2015 1:44 am tarafından Zaherite Bel-shazar

» Şişenin Dibi
Wess & Nephele EmptySalı Mayıs 12, 2015 9:44 pm tarafından Wess Himbrecht

» Resim/Photoshop Vs~
Wess & Nephele EmptySalı Mayıs 12, 2015 2:39 pm tarafından Fenrirr

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 27 kişi Perş. Nis. 16, 2015 7:02 pm tarihinde online oldu.
TDeğiştirme

Wess & Nephele

3 posters
YazarMesaj
Wess Himbrecht
Büyücü
Büyücü
Wess Himbrecht

Wess & Nephele Empty
MesajKonu: Wess & Nephele   Wess & Nephele EmptyPtsi Haz. 30, 2014 9:11 pm

Merhaba, hazır daha rp yapmaya kimse başlamamışken karakterlerimin kurgularına başlayayım dedim. :3

Wess & Nephele Il2_zps6f32df03
Wess Himbrecht

Wess gayet neşeli, sevimli, minik, mor saçlı bir büyücü ve aynı zamanda soytarılık yapıyor. Çok duygusal ve çocuk gibidir, bazen çok bencil olabilir. Birde bu biraz saf, kim ona iyi davransa ona güvenmek gibi bir sorunu var. Yani çabuk kanabiliyor. Ona buna şaka yapmayı falan seven biri ve çok inatçı olduğu zamanlar oluyor. Ah birde korkak genelde. Hani böyle korkunç yaratıklardan falan değil de insanlar onu sevmeyecek, bırakıp gidecekler felan diye korkuyor.

Sonra birde bunun geçmişinden azıcık bahsedecek olursam bu aslında bir genelevde küçüklüğünden beri çalışırken bir büyücülük ritüeli sonucu orada çalışan bir başkasının ölümüne sebep oluyor. (bkz bu ölen kişi orada çalışmak zorunda değil, sizin tanıdığınız/akrabanız/vs olabilir) Neyse, bu da kendisine bir şeyler yaparlar korkusuyla kaçıyor, ayrıca ölümüne sebep verdiği kişi sevdiği kişilerden biri olduğu için suçluluk da duyuyor. *artık duymuyor ama, atlattı o dönemi* Sonra bu bir korsan gemisine sığınıyor ve orada yaşamaya başlıyor.

Özel gücüne değinirsem de, şimdi bu gücünü uyguladığı kişilere uyanıkken kabus gördürtüyor ve kişinin iradesine göre sonuçları farklı oluyor. Mesela eğer kişinin iradesi düşükse gördüğü kabus o kadar etkili oluyor ki kişi daha fazla bu kabusta kalmamak için kendini boğarak veya elindeki herhangi bir şeyle kendini öldürebiliyor. Veya kişi sanki sarhoşmuş gibi rüyasındaki kişiler gerçekten varmış gibi onlara saldırabiliyor. Ama güçlü iradeli kişilerde ise yalnızca bir sürelik kabus etkisi yaparak onların saldırıya açık hale gelmesine neden oluyor. Gelin görün ki bu büyünün yan etkisi de çok fazla. Büyüsünü kullandığı zaman Wess çok yoruluyor, hatta o da bayılabiliyor. Ayrıca karanlıkta yalnız başına uyuduğunda mutlaka kabus görüyor.

İşte bu yüzden de insanlar onunla beraber uyusun ve kabus görürken bile yalnız olmadığını ve birisinin onu uyandırabileceğini bilsin diye her gece biriyle uyumaya çalışıyor. Borçlu kalmamak istediği için de kendi vücudunu satıyor.

Şimcik, benim Wess'e bir seme bulmam gerek. Hani Wess'in bir sürü semesi olacak ama bu seme Wess'in asıl bağlandığı kişi. Wess'e kötü davransın istiyorum. Ama bu sado mazo şeklinde bir şey değil *böhh onlar çok çirkin* Neyse, işte Wess hep buna yapışacak falan, günün sonunda da çoğunlukla bu seme onunla uyumayı kabul edecek en azından. Wess buna her bir şeyi anlatıyor ve sonuna kadar güveniyor olacak.

Sonrasında da Wess'in ondan korkacak/nefret edecek kişilere ihtiyacı var. Gücü tayfanın çoğuna korkunç geliyor çünkü.

Birde elbette gemi biraz çekilebilir bir yer olsun diye arkadaşları olmalı.

Ve de BİR GEMİ! *hadi gemi açalım* *kocaman bir korsan gemisi* *kaptanı Wess'e anlayışlı olsun onu bunu öldürse bile*

Wess & Nephele Il1_zps83f57542
Nephele

Nephele'yi çok düşünmedim henüz lakin kendisi daha önce hiç insanlarla konuşmamış ve abi kompleksli bir Naiad. Hani bir incest olabilir burada. Yani bir abiye ihtiyacım var. İşte bunların annesi insanlardan nefret eden bir Naiad ve aile üyelerinin onlardan biriyle iletişim kurmasını kesinlikle yasaklıyor. Fakat Nephele'nin abisi sürekli onlarla gizli gizli buluşuyor falan, hatta annesi bunu yakalayıp bir yere kapatacak.

Neyse, işte Nephele'yi daha sonra insanlarla abisi tanıştıracak. Burada incest de olabilir veya Nephele abisinin tanıştıracağı birinden hoşlanabilir bilmiyorum pek. Hatta abisi bir insana aşık olursa onu kıskanabilir falan. Fakat daha sonra bu kendini Marquis'in sarayında hizmetçi olarak bulacak. Sonrasını ise hiç düşünmedim >.< Belki sevgili abim gelir kurtarır beni?

Neyse, ehe, bu kadar. *-*
http://jasdebitto.tumblr.com
Chet Zahnow
Korsan
Korsan
Chet Zahnow

Ruh Hali : Ne diyor bu *** kralı?

Wess & Nephele Empty
MesajKonu: Geri: Wess & Nephele   Wess & Nephele EmptyPaz Tem. 13, 2014 3:07 pm

HALO.

Wess için:

Chet: CHETIN GEMISINDE OLSUN CHET DE ONA HEM BABALIK HEM SEMELIK YAPSIN (oo ensest alırım bir dal) ıı işte. konuştuk aslında bunları ama unuturuz diye yazayım dedim. Ayrıca şu ejderha işi vs de var unutmayalım :3

Elysee: Wess'in Naiadlarla bi alakası varsa elize işin içine girebilir emin değilim. Ya da Elysse'nin aşık olduğu adamla bi ilgisi olabilir. vesselam. bilemedim.

Rustin: Rustin de nobuonun aynısı işte ama rustin daha çok semelerle takılıyor. Tek ukesi kojiro olsun istiyorum o yüzden muhtemelen vücudunu satamaz wess rustine. Ama Rustin'in babası (bkz marquisin amcası, bkz kralın kardeşi) saman altından bi genelec yürütüyor ve wess'i kız sanıp kaçırıyorlar. Daha sonra wess öldürüyor birilerini vs o yüzden herkes bundan nefret ediyor orda ve rustin babasına inat wess'in kaçmasına yrdım ediyor? hatırladığım kadarıyla böyleydi hikaye. BENCE ÇOK DA GÜZEL. Bütün bunlardan sonra da rust wess için başı sıkıştığında gelebileceği birisi olsun işte. herhangi romantik bağ kurmaz zaten rust. OHOHO KOJIROSU VAR ONUN WinkWinkWink;

çirkinleştim.

Nephele için:

Chet: ya aslında chet'i biseksüel yapıcam sanırım o yüzden bi ilişkileri olabilir ama öyle chet aşık olmaz sanırım ._. baya canı istediğinde gider görür eğlenir sonra bırakır ._. sana uyarsa böyle bir şey yapabiliriz ya da...marquis ve chetin arası bozuk baya. Marquis'e sinir oluyorsa Nephele de arkasından iş çevirebilirler beraber.

Elysee: ABLASI DEĞİL MİYDİ LA ONUN. ABLASI OLSUN. ABLASI DA ZATEN İNSANLARA TAKIK. EVET. UUU. YES.

Rustin: Açıkcası rustine öyle çok ilişki aramıyorum ama sarayın içinde gördüğü biri olabilir ya da YA DA RUST DİĞER KORUMALARLA YA DA KALEYİ KORUYAN ASKERLERLE IŞI PIŞIRIRKEN NEPHELE GORUR. rust bunu tehdit eder falan...devamı da rpye göre gelebilir mesela. Ya da Nephele Rust'ın sevgilisinin öldüğünü bilir ve ona çok üzülür ama rust ona hep kötü davranır vs?

aklıma bunlar geldi şimdilik  Wess & Nephele 2293193393 
Nephele
Naiad
Naiad
Nephele

Wess & Nephele Empty
MesajKonu: Geri: Wess & Nephele   Wess & Nephele EmptyPtsi Tem. 14, 2014 2:52 am

CHET HEM BABALIK HEM DE SEMELİK YAPSIN LÜTFEN LÜTFEN, ay beyle, Wess arada buna çaldığı içkileri vs getirip yatağına bırakır. OHOHO, hatta mesela böyle yatağa girer içkiyi tutar felan, "İçkiyi istiyorsan önce beni yenmelisin" felan yapsın ohoho *wess oyunları seviyov* Sonra beyle, korktuğunda veya üzüldüğünde ilk gittiği kişilerden biri Chet olsun mu?

Elysee anne no 2 gibi bişi olabilir, Ford Wess'e annelik yapacakmış ehehe asdfghjk Ne biliyim, arada gelip "Anneciklerim!" diye kucağınıza atlayabilir. *çocuk yapmadan size çocuk* Heh, ama Ford'un Elysee ile birlikte olduğunu bildiği için onunla uyumaya çalışmayacak, Elysee rahat olsun, Wess saygılı biri v.v

Rustin, of asfgbhnjmk *sözde gemideki herkes wess'ten nefret ediyor ama çocuk bütün güçlü bilmem ne adam varsa bir şekilde arkasını sağlama almış sdfghj* *rustin'in babasının veya alım satım yapanlarının da gözünde bir sorun varmış, hem wess'i hem kojiro'yu kız sanıyovlar* *aww ama kojiroyla nobuo çok cici tabii ki, iyi ki gözleri kötü görüyormuş da tanışmışlar oho* Rustin, Wess'e yardım ederse Wess çok minnettar kalır, hatta beyle karşılaşırlarsa Rustin'e yardımcı olmaya çalışır falan, hmm olur mu? Olsun mu *ayakkabısını falan parlatır, şekerleme verir*

////////

Nephele'nin kurgusu daha tam belli değil aslında, kızda brother complex var ama daha sonra kendisini Marquis ile buluyor falan q.q Belki bu değişir hani emin değilim daha ne olsun diye ;_; Aaa ama Marquis buna çok nefret edeceği bir şey yaparsa intikam almak ister evet ondan, o zaman Chet'le tanışabilir? Marquis Zhoron'a bişi yaparsa falan bu çok deli olur AAA HATTA BU YÜZDEN MARQUIS'E HİZMETÇİ OLUR. *ay bu kojiro ve nobuo gibi oldu sanki* Veya Chet ile arkadaş olup Marquis'in sırlarını kaçırabilir korsanlara? Aaa ya da Marquis buna korsanların Naiad'ları öldürmeye karar verip yeni bir ada daha ele geçirmeye çalıştığını söyler, sonra bu Chet ile arkadaş olup Marquis'e çalışır. Ya da ya da bunu korsanlar ve krallığın arasını iyice açmaya çalışan bir loncaya kaydettirirsem ikiniz arasından iş yürütebilir elbette. Ama o insanları da tanımak istiyor hani, belki abisiyle ilgili bir şey yaparsanız buna karar verebilir. Hatta abise buna karar verirse o da onu dinler falan.

Nephele saf mı olsa tilki gibi kurnaz mı olsa bilemiyorum, of ;_;

ABLASI EVET EVET. Bu yüzden insan merakı olabilir hem abisi hem ablası falan

Şimdi Nephele aynı cinsiyet ilişkileri hakkında pek bir şey bilmediği için böyle uzak durabilir biraz Rustin'den. Ama sonra onun üzgün olduğunu vs fark ederse kıyamayıp konuşmaya çalışabilir mesela. Fakat Naiadları köle olarak kullandıklarını görürse de çok sinirlenir ama işte bu işi zorla yaptığını anlarsa falan da bilemez işte. Rustin buna kötü davransın, sinir olsun burnunu sokuyor diye bazı şeylere *tabii saray etrafında olursa kurgusu nephelenin*
Chet Zahnow
Korsan
Korsan
Chet Zahnow

Ruh Hali : Ne diyor bu *** kralı?

Wess & Nephele Empty
MesajKonu: Geri: Wess & Nephele   Wess & Nephele EmptyPtsi Tem. 14, 2014 9:39 am

uu oyunlar istiyorsan oynayalım lavinia  Wess & Nephele 1916911689 asdfg evet güzel oldu chet ve wess.

Aaa evet Ford'dan tanışırlar onlar da *o* tamam tamam olur çocukları gibi olsun OHAEĞ.

Tamam Wess Rust'a şekerleme verir vs ama rust öyle çok sıcak davranmaz baştan yazalım *kimseye sıcak davranmayacak aslında* hatta belki bazen Wess'e o ölen sevgilisini gösterebileceği türden bir rüya büyüsü yapmasını falan isteyebilir *oha lan ağlarım ben* saraydan pek çıkmıyor gerçi rust, bir yer buluruz artık onlara.

-----
------

o zaman o işi göksu sen ben bir kez daha konuşuruz o.o kurgu falan buluruz üçü için. Baya karışık gözüküyor çünkü şu an. Yani iş çevirebilir ama hangisine çalışacağına karar vermeli asdfg

tamam o zaman Elysse bazen kardeşlerini idare eder falan onlar dışardayken veya nep abisini görmek istediğinde falan? Bu arada bana da anlatın o aile hikayelerini sonuçta aynı anne ;_;

tamam asdsaf rustin bazen onu her şeye burnunu sokuyor diye abisini cezalandırmakla tehdit edebilir ama hiçbir zaman yapmaz mesela? Tamamdır o zaman. Anlaştık *o*

Nephele
Naiad
Naiad
Nephele

Wess & Nephele Empty
MesajKonu: Geri: Wess & Nephele   Wess & Nephele EmptyPtsi Tem. 14, 2014 2:58 pm

Aww, Wess öyle bir büyü bilmiyordur muhtemelen ama biliyorsa yapar Rust için üzülerek ;_; Ama böyle yapmayalım bence falan der, ya kötü bir rüya çıkarsa falan der, böyle sırtını pat patlar. Chet'in gemisini biliyorsa onlar karaya çıktıklarında bir şekilde Wess'i buldurup büyüyü isteyebilir? *wess sanırım onun Marquis ile akraba olduğunu bilmiyor*

////

Şimdi bunların annesi sevmiyor bir türlü insanları, özellikle korsanlar gelip topraklarını işgal edince ve Athelia'dan göç etmek zorunda kalan diğer Naiadları görünce insanların uğursuz olduğuna karar vermiş. Sonra da şu insanları ve insanlarla arkadaş olan Naiadları öldüren örgütü duyunca iyice korkmuş, çocuklarının hiçbir şekilde insanlarla konuşmasını istemiyor bu nedenle. Hatta bunun için çok katı kurallar koyuyor. *babamıza nolsun nazlıcan*

///
Bu arada hala Wess en cici seme arıyorum. Kötü davransın dedim ya, bu sonradan değişebilir kurguya göre.
Bakın Wess çok şirin hem:
Spoiler:

Wess & Nephele
1 sayfadaki 1 sayfası